Майбутні смартфоны Motorola серії Moto G матимуть новий брендинг

Motorola відома по всьому світу своєю серією смартфонів Moto G. Перша модель в лінійці, названа просто Moto G, була представлена ​​в кінці 2013 року, коли компанія перебувала під управлінням Google. Через сім років серія досягла десятого покоління. Отже, згідно зі звітом, компанія, що належить Lenovo, внесла зміни в брендинг серії Moto G.

Минулого місяця Motorola випустила кілька смартфонів Moto G для США. Але в назвах цих телефонів написано «2021». Однак, як повідомляє TechnikNews, прийдешні моделі будуть мати інший тип бренду. Для тих, хто не знає, очікується, що Motorola дуже скоро випустить три нові телефони Moto G. Кодові назви цих пристроїв – Capri, Capri Plus і Nio.

З цих трьох остання модель (Nio) вже продається в Китаї під назвою Motorola Edge S в Китаї. За словами Евана Бласса (@evleaks), цей же телефон дебютує як Moto G100 на деяких ринках. Отже, це повинен бути той смартфон Moto G, який Motorola дражнила в грудні з Qualcomm Snapdragon серії 800.

Крім того, сертифікація NBTC показала, що Capri Plus буде запускатися як Moto G30 на певних ринках. Аналогічним чином, згідно TechnikNews and Adam Conway, пристрій під кодовою назвою Capri буде продаватися як Moto G10 в деяких регіонах і Moto G10 Power в Індії.

Крім того, буде ще один телефон під кодовою назвою Java. Очікується, що він стане офіційним як Moto G20 з 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ вбудованої пам’яті. Нарешті, те, що називається Ibiza або Denver, буде запущено як Moto G40. Іншими словами, нові пристрої Motorola Moto G матимуть двозначний брендинг, як і Samsung. Якщо ви забули, південнокорейський технологічний гігант використовує цей брендинг тільки з 2018 року.

Брендинг Motorola Moto G Series 2021

  • Motorola Capri – Moto G10, Moto G10 Power
  • Motorola Capri Plus – Moto G30
  • Motorola Nio – Moto G100
  • Motorola Java – Moto G20
  • Motorola Ibiza/Denver – Moto G40

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *