Розкриті характеристики iPhone 13

Нові смартфони Apple отримають поліпшену систему камер. Про це повідомляє видання MacRumors з посиланням на аналітиків Barclays.

У розкритій записці для інвесторів, складеній аналітиками Блейна Кертісом (Blayne Curtis) і Томасом О’Меллі (Thomas O’Malley) говориться, що головною особливістю запланованих на 2021 рік iPhone виявиться нова камера. Фахівці уточнили, що ширококутні об’єктиви пристроїв отримають поліпшену апертуру – з f/2.4 до f/1.8.

Відповідний апгрейд дозволить камері пристрою отримувати більше світла, що збільшить якість фотографій і відео, знятих в умовах поганої освітленості. Аналітики Barclays впевнені, що поліпшені камери отримають всі смартфони серії iPhone 13. Також телеоб’єктиви в моделях 13 Pro і 13 Pro Max матимуть апертуру f/2.2 і фокусна відстань 65 міліметрів, що також покращить характеристики камери. Поставками компонентів займеться компанія Cirrus Logic.

Таким чином, звіт Barclays підтверджує повідомлення авторитетного аналітика Мін-Чі Ко (Ming-Chi Kuo), який в листопаді говорив, що відмітною особливістю нових смартфонів Apple виявиться нова система камер. Однак Ко вважає, що апгрейд отримають лише топові девайси серії – iPhone 13 Pro і 13 Pro Max.

Раніше китайські журналісти спрогнозували вартість iPhone 13 Pro, який, за чутками, повинен вийти з рекордним накопичувачем місткістю один терабайт. Автори припустили, що подібний апарат буде оцінений компанією в 1699 доларів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *