Роботи-офіціанти на Олімпіаді подають страви, спускаючи їх зі стелі

Вдруге за два роки Олімпійські ігри проводяться під час всесвітньої пандемії. Учасники зимових Олімпійських ігор, які розпочалися в Пекіні 4 лютого, повинні стати «ретельно охоронюваним» замкнутим циклом, який охоплює 25 різних об’єктів. Усі спортсмени, волонтери та інші учасники повинні бути повністю вакциновані, щодня проходити тести на COVID-19, а також носити монітор температури.

Учасників вже проінструктували обмежити фізичні взаємодії, такі як рукостискання та обійми, а також дотримуватися знайомого правила «шість футів соціальної дистанції». І на додаток до цих щоденних запобіжних заходів, організатори покладаються на низку автоматизованих опцій, запроваджених для зменшення кількості особистих контактів, які відбуваються в цьому циклі.

За даними китайських ЗМІ, головний медіа-центр Пекіна на зимових Олімпійських іграх оснащений величезною рукояткою-роботом, встановленим на стелі, який спускає тарілки з локшиною для відвідувачів, які сидять за оточеними оргсклом столами.

Також є «робот-кухар», який готує гамбургери та інші страви, які можна доставити дистанційно. Іншому роботу потрібно менше чотирьох хвилин, щоб подрібнити свіжі кавові зерна та зварити чашку кави. А третій — величезна металева рука — працює барменом. Кожен, хто хоче коктейль, сканує код на своєму телефоні, а потім чекає 90 секунд, поки безтілесна рука орудує шейкером, вибирає келих і акуратно наливає напій.

«Інтелектуальна система приготування та обслуговування їжі тут може не тільки підвищити ефективність харчування, але й максимально заощадити робочу силу та уникнути надмірної взаємодії людей у ​​контексті запобігання та контролю епідемії», – повідомляє державне агентство Сіньхуа. «Медіа-ресторан працюватиме цілодобово під час змагань, забезпечуючи різноманітні заклади харчування, такі як китайська кухня, західна їжа та фаст-фуд».

Усі ці роботи, ймовірно, не погана ідея, враховуючи кількість людей, які залишатимуться всередині циклу під час церемонії закриття — лише 20 000 волонтерів — і оскільки доставка їжі ззовні заборонена.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *