Тестування Xiaomi Mix 5 йде повним ходом

Щоб забезпечити найкращий час автономної роботи, виробники смартфонів підвищили потужність заряджання до 120 Вт, що дозволило заряджати смартфони за 20 хвилин. Згідно з останніми новинами, Xiaomi тестує технологію швидкого заряджання потужністю 150 Вт.

Джерело стверджує, що тестування рухається досить швидко, а технологія вже готова до масового виробництва. Перший смартфон, який підтримує 150-ватну зарядку, буде випущений до лінійки Xiaomi Mix у другій половині цього року. Очікується, що телефон можна повністю зарядити протягом 15 хвилин.

На додаток до швидкого заряджання на вищому рівні, Xiaomi Mix 5 буде оснащений камерою, яка створюється за участю фахівців компанії Leica. За останні кілька років компанія Huawei досягла відмінних результатів, випускаючи найкращі камерофони з брендом Leica. Тепер лідерство спробує забрати Xiaomi.

За чутками, смартфон буде оснащений 50-мегапіксельною основною камерою з оптичною стабілізацією зображення (IMX707), 48-мегапіксельним модулем з 5-кратним оптичним зумом та 50-мегапіксельною над ширококутною камерою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *