iPhone SE 3 запущений у масове виробництво

Джерела підтверджують, що Apple розпочала масове виробництво смартфона iPhone SE 3, який має з’явитися на ринку у середині-кінці березня цього року. Очікується, що він підтримує 5G та оснащений однокристальною системою Apple A15 Bionic.

Щоб почати виробництво iPhone SE 3, виробник вступив у фазу пікового набору персоналу. Бізнес-група Foxconn iDPBG у Чженчжоу, найбільшому заводі iPhone, з початку лютого набирає різноробів із реферальним бонусом до $1259. Повідомляється, що претенденти, які пройшли співбесіду і приєдналися з 6 лютого, були найняті на один місяць. Щоб залучити молодих працівників, Chengdu Foxconn також заявила, що щомісяця проводитиме побачення наосліп для самотніх чоловіків та жінок.

Як заявили деякі аналітики, новий iPhone SE стане найдоступнішим iPhone з підтримкою 5G. Попередні джерела показали, що майбутній iPhone SE3 виглядатиме ідентично поточному iPhone SE 2020. Останній оснащений 4,7-дюймовим дисплеєм, сканером відбитків пальців Touch ID та однією камерою ззаду. За чутками, ціна становитиме від $399.

У базі даних Євразійської економічної комісії вже з’явилися три моделі iPhone SE з номерами A2595, A2783 та A2784. За чутками, одна з цих моделей (A2595) може мати повноекранний дизайн. При цьому вона може коштувати більше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *