Флагман Realme виявився одним із найгірших сучасних смартфонів з ремонтопридатності

На YouTube-каналі PBKreviews розібрали смартфон Realme GT2 Pro та оцінили його з погляду простоти ремонту. Флагман отримав досить низький бал.

Ведучий каналу PBKreviews повністю послідовно розібрав апарат Realme GT2 Pro і оцінив його по ремонтопридатності. Загалом пристрій програє іншим флагманам цього пункту. У процесі аналізу експерт демонстрував різні внутрішні деталі смартфона. Наприклад, блок камер, світлодіодний спалах, материнську плату тощо.

Для заміни екрана, за словами фахівця, потрібно буде зняти задню кришку, відкрутити гвинти в нижній частині телефону, від’єднати кабелі від допоміжної плати, зняти саму цю плату, прибрати гумову підкладку кабелю екрана. Після цього можна буде замінювати сам дисплей, тільки необхідно при цьому не забути про кабель для зчитування відбитків пальців, крім екранного кабелю.

Батарея витягується тут за допомогою спеціальних “язичків”. При цьому цікаво, що акумулятор у Realme подвійний: по 2500 мА*год кожна батарея.

Загалом по ремонтопридатності смартфон Realme GT2 Pro отримав 4,5 бали з 10 можливих. Це 0,5 бала з 2 за дизайн, 1,5 бала з 2 за простоту знаходження окремих компонентів, 0,5 бала з 2 за простоту заміни екрану, 1 бал з 2 за простоту заміни батареї, 1 бал з 2 за простоту заміни інших деталей.

У той же час OnePlus 10 Pro, Samsung Galaxy S21 Ultra та Google Pixel 6 були оцінені з ремонтопридатності у 6 балів із 10 .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *